Με μεγάλη συμμετοχή και ιδιαίτερο ενδιαφέρον πραγματοποιήθηκε το 2ο TOURNAMENT BASKETBALL 3 ON 3 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ωρωπού το Σάββατο, 1η Ιουλίου, και την Κυριακή, 2α Ιουλίου 2023. Δόθηκαν δώρα σε όλους όσους πήραν μέρος μια μπλούζα, ένα ενεργειακό ποτό και QNT πρωτεΐνη και επιπλέον δώρα και έπαθλα σ' όσους πήραν τις 3 πρώτες θέσεις.
2ο τουρνουά μπάσκετ 3 ON 3 στον Ωρωπό
Tags:
Πολιτισμός
Ωρωπός